O mnie

Kilka słów o mnie i Happy Doggie...

Zawsze chciałam pracować ze zwierzętami i choć moja edukacja poszła w innym kierunku, to na początku 2013 roku - po odbyciu kursu pod okiem Mistrzyni Groomerskiej - zostałam groomerem. W czerwcu tego samego roku otworzyłam własne stacjonarne Studio Pielęgnacji Zwierząt, później pracowałam też jako Mobilny Fryzjer dla Zwierząt, a od czerwca 2018 roku prowadzę salon pod nazwą Happy Doggie w Książenicach.

Zwierzęta były moją pasją od dziecka, najpierw gryzonie, rybki, potem koty i psy. Kilka lat temu rozpoczęła się moja przygoda związana z przynależnością do Związku Kynologiczego w Polsce, czyli wystawy psów. Obecnie rozwijam swoje umiejętności szkoląc, przygotowując do wystaw oraz wystawiając moją suczkę rasy Lagotto Romagnolo.

Happy Doggie zaprojektowałam osobiście, adaptując jeden z pokoi w domu, dzięki temu przestrzeń, w której odbywa się pielęgnacja zwierząt, jest bezpieczna i przytulna. W Happy Doggie wszystkie usługi wykonywane są przy pomocy wysokiej jakości sprzętu - stworzonego specjalnie z myślą o zwierzętach, ich komforcie i bezpieczeństwie - oraz z użyciem kosmetyków renomowanych firm z branży groomerskiej, które dobieram indywidualnie dla każdego zwierzaczka. Sprzęt i narzędzia po każdym Pupilu są dezynfekowane i sterylizowane, a pomieszczenie po każdym dniu pracy jest sterylizowane lampą UV.

USŁUGI GROOMERSKIE UMAWIANE TELEFONICZNIE

 

TELEFON: 724 482 387

 

05-825 KSIĄŻENICE, UL. CICHOCIEMNYCH 5